قابلیت تجزیه و ترکیب نرم افزار دشت

ویژگی تجزیه و ترکیب کالا در نسخه عمومی پیشرفته و نسخه تخصصی قنادی،آجیل و خشکبار نرم افزار دشت اراِئه شده است.با استفاده از این ویژگی می‌توانیم کالاهای مختلف را با هم ترکیب کنیم و به عنوان یک کالا جدید به فروش برسانیم و یا یک کالا را به کالاهای مختلف تجزیه کنیم و  کالا را در فرایندهای فروش خود قرار دهیم.

در هر دو فرایند شما می توانید بهای تمام شده کالای تبدیل شده را ثبت کنید همچنین می توانید از موجودی کالاهای تبدیل شده گزارش بگیرید.

برای این کار کافی است از تب خرید و فروش تجزیه و ترکیب کالا را انتخاب کنید و کالاهای مورد نظر و مقدار آن ها را مشخص نمایید.

کالای نهایی را انتخاب کرده و قیمت تمام شده و قیمت فروش را مشخص کنید.

پس از ذخیره کالاهایی که به عنوان مواد اوایه ثبت کرده ایم از انبار کم می شوند.

مثلا در صنف آجیل و خشکبار ممکن است کالا ها به صورت مجزا خریداری شده اما به صورت آجیل به فروش برسد در این صورت کالاهایی مثل پسته،فندق،بادام به صورت مواد اولیه و آجیل به عنوان کالای نهایی در نرم افزار ثبت می شود در این صورت از قابلیت ترکیب نرم افزار استفاده کرده ایم.

یا مثلا در صنف پروتئین فروشنده فراورده پروتئین را به صورت کامل خریداری می کند اما به صورت قطعه بندی شده به فروش می رساند که در این صورت از قابلیت تجزیه استفاده کرده است.

همچنین با استفاده از این قابلیت فروشگاه ها می توانند اقدام به بسته بندی و پک کردن کالاهای خود نمایند.

شرکت توسعه تجارت پاریز افزار  نماینده رسمی همکاران سیستم ارائه دهنده کلیه خدمات نصب و استقرار نرم افزار های راهکاران، سپیدار و دشت.
درصورت هرگونه سوال با تیم پشتیبانی ما به شماره   32235124-034 تماس بگیرید.
جدید
نوشتهٔ پیشین
تغییر نرم افزار حسابداری با اطلاعات مالی گذشته
نوشتهٔ بعدی
هر آنچه در مورد ارتقا نرم افزار دشت باید بدانید

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست