ماژول حسابداری پیشرفته دشت

ماژول حسابداری فروشگاهی دشت در بهمن ماه سال 99 ارائه شد.این زیر سیستم به شکلی ساده طراحی و تولید شده است و مدیران فروشگاه در صورت نیاز به این ماژول تنها با تغییر لایسنس می توانند از امکانات آن بهره ببرند و به نصب مجدد نرم افزار و فعالیت های زمان بر سیستمی نیاز ندارد. افراد عادی بدون آشنایی با اصول حسابداری می توانند به راحتی با آن کار کرده و از تمامی امکانات آن برای انجام امور حسابداری پیشرفته فروشگاه خود استفاده کنند. برخی از امکاناتی که زیرسیستم حسابداری جامع فروشگاهی دشت در اختیار مدیران فروشگاهها می گذارد، شامل موارد ذیل است:

  • رابط کاربری ساده و راحت
  • کنترل عملیاتهای مالی فروشگاه بر اساس اصول حسابداری
  • تعریف درختواره
  • تعریف تفصیلی شناور
  • صدور اسناد به صورت خودکار و دستی
  • مشاهده تمامی عملیاتهای مالی سیستم و امکان صدور اسناد تجمیعی و تفکیکی
  • محاسبه بهای تمام شده به روش دائمی
  • یکپارچه بودن با سایر عملیاتهای سیستم (ثبت سند برای سایر عملیات های مالی سیستم)
  • تهیه گزارشات کاربردی (گزارشات مرور حساب فروشگاه، ترازنامه و سود)

برای شروع به کار با سیستم حسابداری دشت همکاران سیستم ،باید در نرم افزار ابتدا آن را فعالسازی کنید.توجه داشته باشید سال مالی خود را بسته باشید و سال مالی جاری نباید بیشتر از یک سال شمسی(365 روز)باشد.

اگر فروشگاه خود را تازه تاسیس کرده اید ویا چندین سال از فعالیت آن می گذرد و به تازگی نرم افزار دشت را تهیه کرده اید برا ی استفاده از زیر سیستم حسابداری باید تراز اولیه حساب ها یا مانده تمامی حساب های تراز نامه ای را در سیستم ثبت نمایید.برای ثبت اطلاعات استقرار در سیستم در فرم های تعریف کالا،طرف حساب،بانک ورود دارایی و همچنین فرم چک های استقرار،اول دوره هریک از موارد را وارد کنید.ورود این موارد هنگامی لازم است که از سال قبل به ازای هریک مانده اول دوره داشته باشید در غیر این صورت ورود آن اجباری نیست.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله چگونگی کار با زیر سیستم حسابداری دشت را مطالعه کنید.

زیر سیستم حسابداری جامع فروشگاهی دشت برای نسخه استاندارد و پیشرفته نرم افزار فروشگاهی دشت یک بخش جامع و تکمیلی محسوب می شود که با گسترش کسب و کار و افزایش مراودات مالی،مدیران فروشگاه می توانند از امکانات آن بهره ببرند.

شرکت توسعه تجارت پاریز افزار  نماینده رسمی همکاران سیستم ارائه دهنده کلیه خدمات نصب و استقرار نرم افزار های راهکاران، سپیدار و دشت، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با بخش فروش دشت به شماره 32235024-034 تماس بگیرید.

آموزش جدید, جدید
نوشتهٔ پیشین
هر آنچه در مورد ارتقا نرم افزار دشت باید بدانید
نوشتهٔ بعدی
نسخه سوپر مارکت دشت همکاران سیستم

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست