نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم

اگر می‌خواهید میزان کاهش هزینه‌ها، افزایش سود و رضایت مشتریان، مدیریت هوشمند و بهتر کسب‌وکار و کارکنان فروشگاه‌تان را به حداکثر برسانید و در زمان خود و مشتریانتان صرفه جویی کنید؛ ارزان‌ترین، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین راهکار تخصصی برای این موضوع استفاده از یک صندوق فروشگاهی به همراه یک نرم افزار صندوق فروشگاهی مورد تایید دارایی است.

نرم‌افزار صندوق فروشگاهی دشت به مدیران فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا انجام کلیه امور مربوط به خرید وفروش، سود و زیان، موجودی کالا، بدهکاری و بستانکاری، گزارشات دارایی و… را به سادگی مدیریت نمایید. در حال حاضر نرم‌افزار دشت در نسخه‌های عمومی و تخصصی برای اصناف و فروشگاه‌ها عرضه می‌شود. دشت با شناخت و راهکارهای صحیح نیازهای رو به رشد مشاغل و کسبه مختلف در طی چندین سال گذشته سعی کرده است که بعنوان کارآمدترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی توسعه پیدا کند.

توسعه تجارت پاریز افزار
نرم افزار فروشگاهی عمومی
توسعه تجارت پاریز افزار

نرم افزار پوشاک

توسعه تجارت پاریز افزار

نرم افزار ابزار و یراق آلات ساختمانی
توسعه تجارت پاریز افزار

نرم افزار سوپرمارکت

توسعه تجارت پاریز افزار
نرم افزار آرایشی و بهداشتی
توسعه تجارت پاریز افزار
نرم افزار قنادی، آجیل و خشکبار
توسعه تجارت پاریز افزار
نرم افزار لوازم یدکی خودرو

برخی از ویژگی های نرم افزار دشت در مقایسه با محصولات مشابه

null

افزایش سرعت عملیات

نمایش و انتقال اتوماتیک مبلغ خرید بر روی پایانه فروش موجب افزایش سرعت عملیات تراکنش و فرآیند خرید خواهد شد

null

محاسبه دقیق سود و زیان

گزارش‌گیری و بررسی آخرین وضعیت مالی فروشگاه و مقایسه آن با عملکرد‌ گذشته در دوره زمانی دلخواه با نمودارهای مختلف تنها با چند کلیک برای شما فراهم است.

null

از بین بردن اشتباهات

نمایش و انتقال اتوماتیک مبلغ خرید بر روی پایانه فروش امکان وقوع اشتباه در هنگام وارد کردن مبلغ توسط اپراتور یا مشتری را از بین خواهد برد

سخت افزار های پر  کاربرد

پرینتر حرارتی

چاپگر صدور رسید که از کاغذ حرارتی استفاده می کند با امکان برش خودکار کاغذ و قابلیت اتصال به پورت شبکه،  از مهم ترین مزایای فیش پرینتر ها می توان به عمر طولانی چاپگر و عدم نیاز به شارژ آن اشاره کرد. به طور کلی فیش پرینتر ها سرعت چاپ بالا و هزینه جانبی کمی دارند.

بارکد خوان

بارکدها نوعی کد هستند که به شکل یک سری خطوط، اعداد و حروف برای ذخیره‌سازی اطلاعات از آن‌ها استفاده می‌شود. بارکدها امروزه در فروشگاه‌های مختلفی مانند فروشگاه لوازم آرایشی، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه لوازم خانگی و غیره به کار می‌روند. دستگاه بارکد خوان وسیله‌ای الکترونیکی است که از آن برای استفاده‌ی موثر و خواندن بارکدها استفاده می‌شود.

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی، آخرین مواجهه‌ی مشتری با فروشگاه شما است.  صندوق فروشگاهی مدرن، مانند یک برنامه‌ی حسابداری عمل می‌کند. در واقع این محصولات می‌توانند میزان فروش شما را محاسبه، ثبت و نگهداری کنند. صندوق فروشگاهی، در کنار وظیفه‌ی اصلی خود، به مشتریان رسید خرید ارائه می‌دهند.

لیبل پرینتر

لیبل پرینتر  منحصراً برای چاپ لیبل (برچسب) بکار می رود. البته اینکار را می توان با پرینترهای معمولی انجام داد ولی در چاپ در تیراژ بالا و روزانه این دستگاه لیبل زن است که بکار می آید. این دستگاه از رول لیبل خام و ریبون برای چاپ مداوم و سرعت بالا استفاده می کند و تنها مواد مصرفی آن همین دو قلم می باشد.

یک سال خدمات پس از فروش رایگان

  • آموزش استفاده اولیه
  • دانلود نسخه جدید
  • دانلود گزارش‌های تکمیلی
  • درخواست طراحی گزارش
  • پشتیبانی تلفنی
  • چت آنلاین
توسعه تجارت پاریز افزار
فهرست