هر آنچه در مورد ارتقا نرم افزار دشت باید بدانید

در این مقاله قصد داریم سوالات متداول درباره ارتقا نسخه های دشت را شرح و به این سوالات پاسخ بدهیم .

تیکتفاوت نسخه پایه ، استاندارد ، پیشرفته در چیست ؟

نرم افزار دشت همکاران سیستم دارای سه سطح می باشد که هر سطح دسترسی و قابلیت های خاص خودش را دارد ، مثلا در نسخه سطح پایه فقط ثبت کالا ، فاکتور ، دریافت و پرداخت ،بانک ، کارت خوان را دارد ، در سطح استاندارد نیز میتوانید هزینه ها  را ثبت کنید ، انواع تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع فروش تعریف کنید ، تقسیط فاکتور فروش ، تهیه گزارش‌های قانونی مانند مالیات بر ارزش افزوده و فصلی، پورسانت برا فروشنده  تعیین کنید ، تولید وچاپ بارکد ، شرکا خود را تعریف و سود آن ها را محاسبه کنید .

در سطح پیشرفته نرم افزار قابلیت ها همچون : تجزیه و ترکیب ، ثبت و صدور کالا امانی ، ماتریس کالا ، تعریف کالا اشانتیون ، ذخیره پشتیبان در فضای ابری ، کالرآیدی سفارش تلفنی


تیکبیشترین موارد ارتقا چه مواردی است ؟

مواردی همچون : عدم کارایی نسخه پایه در ثبت هزینه ، امکان ذخیره فایل پشتیبان  در فضا ابری  در نسخه پیشرفته موجود است ، اضافه کردن سفارش تلفنی به مجموعه و امکان اتصال به کالر ایدی تنها در نسخه پیشرفته قابل دسترس میباشد، در فروشگاه های آجیل و خشکبار و یا پروتئینی ها کالا خریداری شده به همان صورت به فروش نمیرسدو نیاز به تبدیل های دارد که از تجزیه و ترکیب استفاده میشود ،  این موارد بیشترین موارد که موجب ارتقا می شود.

تیک آیا اطلاعات قبلی با ارتقا از بین میره و یا نیاز بک آپ گیری می باشد  ؟

اطلاعات نرم افزار از بین نمیرود ولی قبل از ارتقا ،از دیتا خود بک اپ بگیرید تا در صورت بروز مشکل در بروزرسانی اطلاعات خود را از دست ندهید.
تیکآیا در ارتقا نرم افزار نیاز به نصب مجدد نرم افزار داریم ؟

خیر نیاز به نصب مجدد برنامه نمی باشد ، با افزایش هر قابلیتی به نرم افزار کافی است فایل جدید لایسنس از باشگاه مشتریان گرفته و در مسیر اجرایی برنامه  جایگزین فایل قبلی لایسنس ، کنید .
تیکزیرسیستم های پرکاربرد جهت ارتقا نرم افزار دشت چه می باشد ؟

شامل : زیر سیستم حسابداری دشت ، سیستم مدیریت پیام کوتاه  ، وب سرویس دشت امکان اتصال به فروشگاه اینترنتی و همچنین می توانید تعداد کاربران دشت را در محیط شبکه افزایش دهید .

جدید
نوشتهٔ پیشین
قابلیت تجزیه و ترکیب نرم افزار دشت
نوشتهٔ بعدی
ماژول حسابداری پیشرفته دشت

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست